Geniş Ürün Yelpazesi

2006 yılında beri medikal sektörde Broche markası adı altında doktoru, hastayı ve ameliyat ekipmanını korumaya yönelik Tek kullanımlık cerrahi önlük, örtü, örtü seti üretimi yapmaktayız.

Kalite ve Güvenilirlik

Firmamız uzman ve eğitimli kadrosu ile kalitesini sürekli arttırarak gelişim ve başarıyı kendine ilke olarak benimsemiştir.

Yüksek Üretim Kapasitesi

45.000 m2 kapalı alanıyla modern, çevreyi korumaya yönelik, sağlık çalışanlarının ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde üretim yapan tam entegre tesisimizde yurtiçi ve 100 den fazla ülkeye ihracat yapmaktayız.

Eldivenler

Tıbbi eldivenlerimiz, tek kullanımlıktır. Elastikiyeti yüksek, şekil itibariyle anatomik, kullanım itibariyle ergonomiktir. Steril, nonsteril pudralı- pudrasız lateks, nitril, polivinil ve neopren eldiven çeşitlerimiz mevcuttur.

Medikal Sarf Malzemeler

Medikal sarf malzemelerimiz hijyeni sağlamak amaçlı, tanı ve tedavi süreçlerinde kullanılmaktadır. Tek kullanımlık, kullanım itibariyle ergonomik özelliktedir.

Cerrahi Setler ve Örtüler

Örtü ve örtü setlerimiz medikal amaçlı nonwoven kumaştan üretilmiş olup, tek kullanımlık steril ve nonsteril ozelliktedir. Doktoru, hastayı ve ameliyat ekipmanını korumaya yöneliktir.

Önlükler ve Koruyucu Giysiler

Koruyucu önlüklerimiz medikal nonwoven malzemeden steril ve nonsteril üretilmiştir. Tek kullanımlıkdır. Koruyucu tulumlarımız tek kullanımlık, kolay yırtılmaz, nefes alabilir, rahattır.

Ürünler

Bizden Haberler

MEDICA FUARI 2023 - ALMANYA
MEDICA FUARI 2023 - ALMANYA
Okumaya Devam Et
EXPOMED EURASIA FUARI 2023 - TÜRKİYE
EXPOMED EURASIA FUARI 2023 - TÜRKİYE
Okumaya Devam Et
ARAB HEALTH FUARI 2023- DUBAİ
ARAB HEALTH FUARI 2023- DUBAİ
Okumaya Devam Et
Tüm Haberler

Markalarımız